Ceník motocykly 2016

Vážení klienti,
dost bylo strašení a spekulací. Zákon byl již schválen, podpořen vyhláškou a dokonce již máme metodiku zkoušení. Nový typ zkoušek je podstatně náročnější, a tak jsme přišli se změnou smýšlení. Je třeba si uvědomit, že řidičský průkaz si nekupujete jako produkt, ale jako službu. Cizí jazyk se také každý naučí za jinou dobu a stejně tomu je tak u ovládání motocyklu. Proto jsme výcvik rozdělili do několika fází. Každý účastník kurzu bude postupovat jednotlivými úrovněmi. Následně až bude schopen postoupit do další etapy, přikoupí si další balíček. Pokud nebude schopen, bude si přikupovat hodiny dle jednotlivých úrovní.

Pokud Vám není něco jasné nebo pokud Vám přijdeme drazí, zeptejte se nás proč. Rádi Vám nastalou situaci objasníme. Chápeme, že je pro všechny nový model velká změna. Přesto chceme klást důraz na přípravu a kvalitu žáka. Neprodáváme Vám řidičák, ale chceme Vás naučit bezpečně řídit. Obzvlášť u motocyklů je řízení také o požitku a radosti z jízdy. Základem toho jsou správné návyky již od počátku. Pokud zvolíte levnější konkurenci je to Vaše volba, ale včas se zajímejte o to, co máte v ceně výcviku zahrnuté! Po zaplacení se již mnoha nedomůžete. Proto u nás můžete nejprve zaplatit pouze první etapu, abyste se sami přesvědčili, zda Vám náš přístup vyhovuje a zda dostáváte to, co si platíte.

Pro správné pochopení ceníku je vhodné si přečíst obsah výcviku a zkoušek, aby jste věděli, co Vás čeká a co následně budete muset splnit. Více v sekcích:

V ceně výcviku:

Moderní výukový motocykl, pojištění žáka, zapůjčení helmy, kukla, zapůjčení interkomu, Moto trenažér, teorie, evidence a přihlášení na zkoušky, vybavená cvičná plocha, výukové pomůcky.

Ceny jsou za jednotlivý úkon, nebo výukovou hodinu á 45 min. Cena nezahrnuje správní poplatek za vykonání závěrečné zkoušky úřadu ORP.

Věrnostní sleva 1000 Kč účastníkům rozšiřujícího kurzu, kteří získali nižší skupinu u nás. Jsme totiž přesvědčení, že byli připraveni řádně a bude se nám lépe navazovat.